Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W ramach kampanii „Bezpieczny Senior” zorganizowany został konkurs, którego celem jest promowanie dobrych praktyk w przeciwdziałaniu oszustwom, przemocy i przestępstwom wobec osób starszych.
Dodano: 12.02.2016 -
Policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Wstępne badanie policyjnym testerem wykazało, że to marihuana i heroina. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 12.02.2016 -
Węgorzewscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który uprawiał w mieszkaniu marihuanę. W przerobionej lodówce hodował krzak konopi indyjskiej, a w mieszkaniu znaleziono również 15 sztuk tabletek najprawdopodobniej extazy. Za swoje zachowanie węgorzewianin odpowie przed sądem.
Dodano: 12.02.2016 -
Zapraszamy mieszkańców powiatu węgorzewskiego zainteresowanych sprawami bezpieczeństwa do udziału w konsultacjach społecznych w ramach tworzonej ,,Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa”
Dodano: 12.02.2016