Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wracając po pracy wypił jeszcze za zdrowie kolegi - miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

Blisko trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca motoroweru, którego do kontroli drogowej zatrzymali węgorzewscy policjanci ruchu drogowego. Mężczyzna chciał dojechać po pracy do domu tyle, że jeszcze w międzyczasie wypił za zdrowie kolegi, który obchodził urodziny. Teraz 34-letni mieszkaniec gminy Budry odpowie przed sądem. Za jazdę po alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (31.03.2021r.), policjanci ruchu drogowego podczas patrolu na trasie Maćki – Stulichy, skontrolowali kierowcę motoroweru. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie trzy promile alkoholu. 34-latek tłumaczył się funkcjonariuszom, że chciał dojechać do domu po pracy. W trakcie tego powrotu zdążył jeszcze obejść urodziny kolegi i wypił za jego zdrowie. Jak oświadczył, nie spodziewał się, aż tak wysokiego wyniku.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości 34-letni mieszkaniec gminy Budry odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony