Nie zastanawiaj się długo – dołącz do nas - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zastanawiaj się długo – dołącz do nas

Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie na dzień dzisiejszy dysponuje 7 wakatami. Od początku roku już 6 osób złożyło dokumenty. Nie zastanawiaj się i nie czekaj dłużej. Mamy Ci do zaoferowania stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę dającą satysfakcję oraz oferującą możliwość rozwoju.

Policjant to w dzisiejszych czasach bardzo ciekawy i atrakcyjny zawód zapewniający stabilizację zatrudnienia. Ponad to:

  • oferuje atrakcyjne wynagrodzenie (policjant do 26 roku życia zwolniony z płacenia podatku dochodowego już po roku służby zarabia ok. 4000 zł netto, a do tego otrzymuje m.in. trzynastą pensję, równoważnik za umundurowanie;
  • zapewnia rozbudowany system socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla policjanta i jego rodziny, równoważnik za brak lokalu, pokrycie kosztów dojazdu do służby);
  • daje szanse pracy niezależnie od posiadanego wykształcenia średniego (matura nie jest wymagana) lub wyższego;
  • istnieje też możliwość rozwoju zawodowego w ramach różnorodnych systemów szkolenia;
  • ogromnym atutem jest nabywanie praw emerytalnych już po 25 latach służby;
  • nie ma ograniczeń wiekowych dla kandydatów.

W dalszym ciągu szukamy chętnych do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie. Jeśli jestem mieszkańcem powiatu węgorzewskiego i chcesz zostać policjantem w naszej jednostce – nie zwlekaj i złóż odpowiednie dokumenty. Dysponujemy na dzień dzisiejszy 7 wakatami. Od początku roku wpłynęło już 6 podań. Informujemy, że w 2021 przewidziano kilka terminów przyjęć do służby w Policji. Są one następujące:

- 20 kwietnia 2021

- 13 lipca 2021

- 15 września 2021

- 3 listopada 2021

- 30 grudnia 2021

Wszelkie osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie: www.warminsko-mazurska. policja.gov.pl. Można też skontaktować się z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Węgorzewie Agnieszką Czubaszek, tel. 477356431.

Powrót na górę strony