Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Chciał targnąć się na życie. Uratowali go policjanci

  Wczoraj w godzinach wieczornych dyżurny węgorzewskiej jednostki odebrał zgłoszenie od mężczyzny, który oświadczył, że ma depresję i chce się powiesić. Profesjonalne działanie dyżurnego i ogromne zaangażowanie policjantów zapobiegło tragedii. Funkcjonariusze, choć mieli tylko szczątkowe informacje ustalili gdzie dokładnie przebywa 48-latek i w ostatniej chwili zapobiegli tragedii. Mężczyzna trafił do szpitala.

 2. Kierował samochodem mając blisko 2,5 promile

  Blisko 2,5 promila alkoholu miał kierujący audi, którego do kontroli drogowej zatrzymali węgorzewscy policjanci. 33-letni mężczyzna, swoim sposobem jazdy wzbudził podejrzenia policjantów. Teraz nieodpowiedzialny kierowca będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na najbliższe 10 lat.

 3. Zagapił się i stracił prawo jazdy

  Policjanci węgorzewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h. Mundurowym tłumaczył, że się zagapił i nie zauważył znaku ,,obszar zabudowany”, a zawsze jeździ przepisowo.

 4. Zderzenie osobówki z ciężarówką. Jena osoba w szpitalu

  Do groźnego wypadku doszło na trasie Pozezdrze-Giżycko. Kierująca samochodem osobowym zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z pojazdem ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Miejsce zdarzenie przez kilka godzin było nieprzejezdne. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

 5. Jazdę zakończył na barierce. Pijany motorowerzysta zatrzymany

  Ponad 2 promile alkoholu miał 28-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego, który jazdę motorowerem zakończył na barierce ochronne. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mundurowi użyli sygnałów dźwiękowych i świetlnych jednak kierowca nie reagował na nie. Teraz 28-latek za swoje brawurowe i nieodpowiedzialne zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem

 6. Kontakt

 7. Udaremnili próbę targnięcia się na życie

  Czasami jeden moment w życiu, jedno wydarzenia czy też chwilowe załamania pcha ludzi do nieodpowiedzialnych kroków. Czasami wystarczy jeden telefon alarmowy i na miejscu pojawią się niezbędne służby ratunkowe. Tym razem policjanci wspólnie ze strażakami uratowali życie 30-letniej kobiecie, która chciała wyskoczyć z dachu budynku.

 8. Kierownictwo

 9. Rejon I

 10. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego