Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Broń znalazł w wannie, a amunicje na wysypisku śmieci.

  Węgorzewscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który bez zezwolenia w swoim mieszkaniu przechowywał broń i amunicję. Funkcjonariusze zabezpieczyli dubeltówkę i ponad 2 tyś sztuk amunicji, które trafią teraz do policyjnego laboratorium. Badania balistyczne, które przeprowadzi biegły pozwolą ocenić stan techniczny zabezpieczonych przedmiotów. Mężczyźnie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 2. Okradał pracodawcę, a łup chciał sprzedać w internecie

  Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 34-latkowi, który okradał swojego pracodawcę. Mężczyzna od pewnego czasu z zakładu pracy wynosił części do łodzi, które później sprzedawał po okazyjnej cenie na portalach internetowych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia i przedstawili zarzut przywłaszczenia 34-latkowi.

 3. ,,Dzielnicowy bliżej nas”- Punkt Przyjęcia Interesantów w Pozezdrzu otwarty

  W Urzędzie Gminy w Pozezdrzu odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przyjęć Interesantów. Punkt ten jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, którzy od teraz będą mieli ułatwiony kontakt z dzielnicowym. Na otwarciu obecny był Wójt Gminy Pozezdrze oraz Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie.

 4. Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

  Blisko 280 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli węgorzewscy policjanci. Nielegalne wyroby tytoniowe przechowywała 72-latka w swoim mieszkaniu.

 5. Dwóch ,,kurierów” zatrzymanych do oszustw ,,na wnuczka”

  Wnikliwa i intensywna praca węgorzewskich policjantów doprowadziła do zatrzymania dwóch ,,kurierów”, którzy uczestniczyli w procederze wyłudzania pieniędzy tzw. metodą ,,na wnuczka”. W związku z popełnionym przestępstwem grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 6. Kierownictwo

 7. Kolejna kolizja na tym samym skrzyżowaniu

  Kolejna kolizja na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej z ulicą Targową. Wczoraj zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 8. Kontakt

 9. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 10. Rejon I