Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Rejon I

 3. Przeprowadzili działania "Alkohol i Narkotyki"

  W powiecie węgorzewskim policjanci przeprowadzili kolejne działania „Alkohol i Narkotyki”. Jest ona jedną z wielu policyjnych akcji, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 155 kierujących. W konsekwencji zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Pierwszy kierował samochodem osobowemu drugi zaś rowerem .

 4. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 5. Kontakt

 6. Policjanci interweniowali w związku z pożarem domu jednorodzinnego

  Policjanci interweniowali w związku z pożarem domu jednorodzinnego w miejscowości Stręgiel w gminie Węgorzewo. W akcji ratowniczo - gaśniczej wzięło udział dziewięć zastępów straży pożarnej. By wyjaśnić co było bezpośrednią przyczyną pożaru powołany zostanie biegły z zakresu pożarnictwa.

 7. Pijani rodzice awanturowali się w domu. Pod opieką mieli 4,5-letnie dziecko

  Węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, w którym zgłoszono awanturę domową. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwi rodzice między którymi doszło do kłótni opiekują się 4,5-letnim synkiem i starszą córką. Dzieci zostały przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

 8. Rejon IV

 9. Poszukiwany 25-latek zatrzymany podczas kontroli drogowej

  Węgorzewscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna trafił w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli drogowej. Mieszkaniec Warszawy wcześniej został skazany na 12 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Teraz zostanie przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę, której do tej pory unikał.

 10. Rejon II

Galeria zdjęć