Aktualności

Czołowe zderzenie Opla i Fiata – dwie osoby trafiły do szpitala

Węgorzewscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-650 w miejscowości Trygort. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Oplem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Fiat. 25-letni kierowca Opla został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku. 54-latka, kierująca Fiatem została przetransportowana helikopterem do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

W środę (24.06.2020r.) o godz. 16:30 oficer dyżurny węgorzewskiej jednostki policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Trygort. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni kierujący pojazdem marki Opel stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo pojazdem marki Fiat. W wyniku odniesionych obrażeń 25-letni mieszkaniec powiatu węgorzewskiego, został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku. Natomiast 54-letnia mieszkanka Węgorzewa została przetransportowana helikopterem do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Węgorzewscy śledczy zabezpieczyli ślady i pojazdy oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

  • wypadek Trygort