Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Nowy Komendant w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie

  W Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie odbyło się uroczyste przekazanie jednostki i obowiązków służbowych dla nowego Komendanta. Został nim mł. insp. Radosław Drach, który dotychczas pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Piszu. Nowego szefa węgorzewskiej Policji przywitał Komendant Wojewódzki insp. Tomasz Klimek w obecności zaproszonych gości oraz miejscowych policjantów i pracowników cywilnych.

 3. Zabezpieczyli ponad 300 gramów środków odurzających – 26-latek został tymczasowo aresztowany

  Węgorzewscy kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta. W jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 300 gramów środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Decyzją sądu 26-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 4. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 5. Rejon I

 6. Wydział Kryminalny

 7. Zatrzymali podejrzanego o wymuszenie rozbójnicze. 24-latek już usłyszał zarzut

  Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o wymuszenie rozbójnicze. Mężczyzna najpierw pobił, a następnie zażądał od zaatakowanego mieszkańca miasta wydania wartościowych rzeczy. 24-latek usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 8. Kontakt

 9. Dzielnicowi z wizytą szkole

  Węgorzewscy dzielnicowi odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Węgielsztynie, z którymi rozmawiali na temat ich bezpieczeństwa na drodze, podczas zabaw na podwórku i w domu. Policjanci przestrzegali także dzieci, aby nie wchodzili na zamarznięte akweny wodne i unikali zabaw w tych rejonach. Uczestnicy spotkania wykazali się dużą wiedzą i z chęcią odpowiadali na zadawane im przez policjantów pytania.

 10. Zespół ds. Dyscyplinarnych, Kadr i Szkolenia

Galeria zdjęć