Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Powołanie Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie

  Decyzją insp. Tomasza Klimek Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, komisarz Piotr Wysocki został powołany na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie. Komendant Wysocki będzie sprawował nadzór nad pionem prewencji. Przy okazji tej uroczystości Burmistrz Węgorzewa przekazał stróżom prawa sonometr.

 3. Niebezpieczne znalezisko w lesie

  Spacerując po lesie można znaleźć wiele ciekawych okazów roślin i zwierząt. Można też trafić na znalezisko, którego zazwyczaj nikt się nie spodziewa. Na przykład na pocisk artyleryjski o wadze 40 kg pochodzący z czasów II wojny światowej. Jego znalazca o swoim odkryciu na terenie gminy Budry natychmiast powiadomił węgorzewskich policjantów. Pamiętajmy, że w takich sytuacjach niewybuchu nie należy dotykać, czy też próbować przenosić.

 4. Kontakt

 5. Rejon I

 6. Laserowe mierniki prędkości w służbie Policji

  Policja działając w ramach ustawowych uprawnień wykorzystuje różnego rodzaju urządzenia służące do mierzenia prędkości poruszających się pojazdów. Jednym z takich urządzeń jest laserowy miernik prędkości UltraLyte. To jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Jego skuteczność potwierdzają badania i świadectwa legalizacji w różnych krajach. Jedynym celem wykorzystywania mierników prędkości jest troska o bezpieczeństwo na polskich drogach.

 7. Rejon II

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Rejon III

 10. Podczas jazdy wysypała narkotyki przez uchyloną szybę

  Pasażerka pojazdu przestraszyła się policjantów. Przez uchyloną szybę wysypała amfetaminę. Teraz kobiecie za posiadanie narkotyków może grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.