Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 3. Policjanci kontrolują trzeźwość kierowców w ramach działań "Trzeźwy poranek"

  Węgorzewscy policjanci na drogach powiatu prowadzą akcję prewencyjną pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Działania funkcjonariuszy ukierunkowane są na skontrolowanie maksymalnej ilości kierowców i zatrzymanie tych, którzy prowadzą pojazd pod wpływem alkoholu.

 4. Kontakt

 5. Rejon I

 6. Wydział Kryminalny

 7. Policjanci kontrolują samochody ciężarowe w ramach prowadzonych działań „Bezpieczny kierowca ciężarówki”

  Poprawa bezpieczeństwa i zapewnienie porządku w ruchu drogowym to główne zadania policjantów, którzy pełnią służbę na drodze. Dzisiaj węgorzewscy funkcjonariusze ruchu drogowego wspólnie ze Strażą Leśną prowadzą działania pod nazwą "Bezpieczny kierowca ciężarówki". Ich celem jest wyeliminowanie nieprawidłowości w wykonywaniu transportu drogowego osób i rzeczy. Funkcjonariusze sprawdzają także stan techniczny tych pojazdów, uprawnienia do kierowania, dokumenty jak również stan trzeźwości kierowców.

 8. Policjanci spotkali się z uczestnikami półkolonii w ramach akcji "Bezpieczne wakacje" i "Kręci mnie bezpieczeństwo ...nad wodą"

  Węgorzewscy policjanci odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Głównym tematem spotkań jest przypomnienie podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji. Spotkanie odbyło się w ramach działań „Bezpieczne wakacje” oraz prowadzonej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”, która została objęta honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 9. Trwają policyjne działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”

  Węgorzewscy policjanci ruchu drogowego prowadzą działania pod nazwą „NURD". Głównym celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów - czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 10. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas festiwalu rockowego Naturalnie Mazury Music & More

  Węgorzewscy policjanci po raz kolejny zabezpieczają festiwal rockowy pn. Naturalnie Mazury Music & More. Przez trzy dni koncertowania policjanci będą dbać o ład i porządek, jak również o bezpieczeństwo mieszkańców oraz przyjezdnych gości. Funkcjonariusze z węgorzewskiej komendy będą wspierani przez policjantów z Oddziału Prewencji Policji z Olsztyna oraz inne służby.

Galeria zdjęć