Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Wakaty w węgorzewskiej Policji. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi

  Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie prowadzi nabór do służby w Policji. Dysponujemy 6 wakatami. Do wstąpienia w nasze szeregi zachęcamy szczególnie mieszkańców naszego powiatu, którzy swoje losy wiązaliby z węgorzewską Policją. Szukamy osób mających obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, nie skazanych prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wiek kandydata. Oferujemy za to ciekawą pracę.

 2. Kierownictwo

 3. Rejon I

 4. Kontakt

 5. Uszkodził dwa pojazdy oraz włamał się do trzeciego, bo chciał ukraść alkohol. Akt oskarżenia trafił do sądu

  Węgorzewscy kryminalni zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 32-latkowi. Mieszkaniec Węgorzewa uszkodził dwa pojazdy oraz usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do trzeciego pojazdu. Pokrzywdzeni oszacowali łącznie straty na 7 tys. zł. Teraz 32-latek za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

 6. ,,Paczka na gwiazdkę’’ z węgorzewskiej komendy

  O czym marzy każde dziecko spędzające święta w szpitalu? Odpowiedź jest prosta, o zdrowiu. Jednak tego nie jesteśmy w stanie im dać, ale możemy pomóc choć na chwilę zapomnieć o bólu i zmartwieniach. Właśnie taki cel przyświecał węgorzewskim policjantom, którzy wspólnie z Młodzieżową Radą Miejską w Węgorzewie włączyli się w akcję ,,Paczka na gwiazdkę”. Wśród prezentów, które zostaną przekazane dzieciom z oddziałów onkologicznych i neurochirurgicznych, znajdują się m. in. słodycze, zabawki, książki, pościel oraz sprzęt elektryczny.

 7. Dwaj młodzi chłopcy z wizytą u komendanta

  Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie gościł w swoim gabinecie dwóch uczniów ze Szkoły Podstawowej w Perłach. Chłopcy odwiedzili komendę, aby przekazać zebrane upominki dla chorych dzieci podczas akcji ,,Paczka na gwiazdkę”. Pomimo późnego popołudnia i jutrzejszych sprawdzianów dzieci same chciały przekazać prezenty.

 8. Turniej szachowy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie

  W węgorzewskim Klubie 11 Pułku Artylerii odbyła się kolejna edycja Turnieju Szachowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie. Zawody zgromadziły liczną grupę 23 uczestników w wieku od 9 do 83 lat. W zmaganiach wzięli udział mieszkańcy Węgorzewa, Kętrzyna, Giżycka i Rucianego Nidy oraz Olsztyna. Nagrody wręczył mł. insp. Radosław Drach Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie oraz Tadeusz Ciborski Prezes Klubu Vęgoria.

 9. Wydział Kryminalny

 10. Rejon IV

Galeria zdjęć