Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs fotograficzny "Mój pies i woda - bezpieczna przygoda"

Sezon wakacyjny w pełni rozpoczęty. Dla wielu z nas to czas odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków, jednak nie dla Policji. Mając na uwadze ogromną rolę profilaktycznej działalności Policji, mogącej przełożyć się na zmniejszenie liczby utonięć osób wypoczywających nad wodami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zorganizował konkurs fotograficzny pn. "Mój pies i woda - Bezpieczna przygoda".

Przedsiewziecie ma na celu przede wszystkim zwiększenie społecznej swiadomości istnienia zgarożeń oraz niebezpieczeństw na wodzie i terenach przywodnych, a także propagowanie i rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych w trakcie wypoczynku i rekreacji nad wodą.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat mieszkających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego .

Fotografie konkursowe wraz z podpisanym Oświadczeniem należy przesyłać na adres: profilaktyka@ol.policja.gov.pl w terminie od 1 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r.

Poniżej znajduje się do pobrania regulamin konkursu oraz oświadczenie uczestnika konkursu.

Pliki do pobrania

  • 48 KB
     
  • 32.5 KB