Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani rodzice awanturowali się w domu. Pod opieką mieli 4,5-letnie dziecko

Węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, w którym zgłoszono awanturę domową. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwi rodzice między którymi doszło do kłótni opiekują się 4,5-letnim synkiem i starszą córką. Dzieci zostały przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj oficer dyżurny węgorzewskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie miasta. O interwencję policjantów poprosiła kobieta tłumacząc, że pijany mąż się awanturuje. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali zgłaszająca 44-latkę  i 41-letniego mężczyznę. W rozmowie z policjantami para powiedziała, że podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło między nimi do nieporozumienia słownego.

Policjanci zauważyli, że zarówno kobieta jak i mężczyzna znajdowali się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Sami przyznali policjantom, że pomimo  ich stanu nietrzeźwości sprawowali opiekę nad 4,5 letnim synem i starszą córką. Dzieci  zostały przekazane pod opiekę starszej siostry.

O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

gm/in