Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Jena osoba w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło na trasie Pozezdrze-Giżycko. Kierująca samochodem osobowym zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z pojazdem ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Miejsce zdarzenie przez kilka godzin było nieprzejezdne. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

W czwartkowe przedpołudnie (7.09.2017) na trasie prowadzącej z Pozezdrza do Giżycka, w miejscowości Kolonia Pozezdrze, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca VW Passat zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku tego zdarzenia pojazd ciężarowy znalazł się w rowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca volkswagenem 33-letnia mieszkanka gminy Budry nie zachowała należytej ostrożności przy wyprzedzaniu jednośladu. Kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do Szpitala w Giżycku, natomiast kierujący pojazdem ciężarowym 34-letni mieszkaniec Augustowa nie odniósł żadnych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Zderzenie spowodowało w tym miejscu kilkugodzinne utrudnienia dla kierowców. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.