Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniaj okoliczności wypadku drogowego. 58-letni kierowca zginął na miejscu

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w powiecie węgorzewskim na trasie Kalskie Nowiny - Stręgiel. 58-letni kierowca samochodu osobowego marki Ford na łuku drogi w lewo zjechał na prawe pobocze jezdni i uderzył w przydrożne drzewo a następnie dachował. W wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec gminy Węgorzewo zginął na miejscu.

Wczoraj, około godziny 11:00 oficer dyżurny węgorzewskiej  policji otrzymał informację, że na trasie Kalskie Nowiny-Stręgiel doszło do wypadku drogowego. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że kierowca osobowego forda focusa na łuku drogi w lewo zjechał na prawe pobocze jezdni i uderzył w przydrożne drzewo a następnie dachował. W samochodzie znajdowała się jedna osoba.  W wyniku odniesionych obrażeń  58-letni mieszkaniec gminy Węgorzewo zginął na miejscu. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy  wskazują na to, że kierująca fordem jechał z nadmierną prędkością.

Policjanci pod nadzorem prokuratora  przeprowadzili oględziny miejsca, wykonali również oględziny samochodu i sporządzili odpowiednią dokumentację. Teraz wyjaśniać będą dokładane okoliczności tego tragicznego zdarzenia.