Menu przedmiotowe:
Galeria
Dni otwarte jednostki 2012 r.
Dni otwarte jednostki 2012 r.Aktualności
 13.08.2012 - Zatrzymano sprawcę usiłującego wyrwać torebkę starszej pani
Pod koniec lipca na jednej z piskich ulic mężczyzna próbował wyrwać starszej kobiecie torebkę, ale bezskutecznie. Na skutek szarpaniny kobieta przewróciła się i złamała sobie rękę.   Prowadzone przez KPP   w Piszu czynności doprowadziły do ustalenia sprawcy. 17-letniemu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 13.08.2012 - Utonął w Pisie
W piątkowy wieczór na rzece Pisie w Piszu utopił się 33-letni  mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna wskoczył do rzeki, ponieważ ugrzęzła mu lina z kotwicą. Rzucił ją  celem oczyszczenia zbiornika wodnego.  Płynąc z powrotem do brzegu 33-latek stracił siły i zszedł pod wodę. Do rzeki wskoczyli koledzy, aby go ratować. Pomimo prowadzonych działań ratowniczych mężczyzna zmarł w szpitalu
 09.08.2012 - Policjanci spotkali się z kibicami piki nożnej

W związku z rozpoczynającą się jesienną rundą rozgrywek piłki nożnej, policjanci KPP w Piszu spotkali się z prezesami i kibicami lokalnych klubów. Rozmawiali na temat bezpieczeństwa w trakcie meczy piłki nożnej.

 08.08.2012 - Pamiętajmy ! Jazda rowerem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem

W środowe popołudnie i wieczór policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch pijanych rowerzystów. Badanie stanu trzeźwości  jednego z nich wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a drugiego blisko 3 promile. Rowerzystom  grozi kara nawet roku pozbawienia wolności.

 08.08.2012 - Kradzież w sklepie nie popłaca
Od początku wakacji odnotowano wzrost ilości kradzieży w marketach na terenie całego powiatu piskiego.  Sprawcy kradną najczęściej artykuły spożywcze oraz alkohol. Większość z nich jest zatrzymywana na gorącym uczynku przez personel sklepu. Za kradzież towaru, nawet  małej wartości,        
                                         grozi  grzywna, a nawet kara aresztu
 08.08.2012 - Policja zaprasza kibiców piłki nożnej na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu
W dniu 09.08.2012 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Piszu odbędzie się spotkanie dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie meczy piłki nożnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 03.08.2012 - Pijany kierujący wjechał w osiedlowe ogrodzenie
W czwartkowe południe na ul. Wojska Polskiego w Piszu 23-letni kierujący samochodem osobowym marki Ford Eskort   nie zapanował nad pojazdem i uderzył w osiedlowe ogrodzenie. Kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności
 26.07.2012 - Piscy policjanci sprawdzają miejsca zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży

Trwa policyjna akcja „Bezpieczne i zdrowe wakacje 2012”. Policjanci powiatu piskiego wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Piszu sprawdzają stan bezpieczeństwa i warunki sanitarne, w jakich wypoczywają najmłodsi.

 25.07.2012 - W wypadku ranna została 9-cio letnia dziewczynka

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło  w powiecie piskim, na trasie Okartowo-Wężewo. W zderzeniu dwóch pojazdów, ranna została 9-cio letnia dziewczyn, która z urazem głowy trafiła do szpitala. Pozostali uczestnicy, w tym troje dzieci nie odniosło żadnych obrażeń.

 25.07.2012 - Uroczyste obchody Święta Policji w Piszu

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Ten dzień był dobra okazją aby docenić trud i niełatwą pracę piskich mundurowych.


 wyświetlono: 291-300 z 432 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-15
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 28
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 15
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-14
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.