Menu przedmiotowe:
Galeria
Dni otwarte jednostki 2012 r.
Dni otwarte jednostki 2012 r.Aktualności
 26.07.2012 - Piscy policjanci sprawdzają miejsca zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży

Trwa policyjna akcja „Bezpieczne i zdrowe wakacje 2012”. Policjanci powiatu piskiego wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Piszu sprawdzają stan bezpieczeństwa i warunki sanitarne, w jakich wypoczywają najmłodsi.

 25.07.2012 - W wypadku ranna została 9-cio letnia dziewczynka

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło  w powiecie piskim, na trasie Okartowo-Wężewo. W zderzeniu dwóch pojazdów, ranna została 9-cio letnia dziewczyn, która z urazem głowy trafiła do szpitala. Pozostali uczestnicy, w tym troje dzieci nie odniosło żadnych obrażeń.

 25.07.2012 - Uroczyste obchody Święta Policji w Piszu

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Ten dzień był dobra okazją aby docenić trud i niełatwą pracę piskich mundurowych.

 24.07.2012 - Pijany ojciec i jego teść spacerowali ulicami miasta z 13-miesięcznym dzieckiem

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 23- letniemu Krzysztofowi F. który mając ponad promil alkoholu w organizmie opiekował się swoim 13-miesięcznym synem. Mężczyzna, ze swoim  pijanym teściem spacerowali z dzieckiem po ulicach Pisza.

 

 18.07.2012 - KWP: Policjanci przestrzegają przed oszustami na tzw. "wnuczka"

Policjanci uczulają wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur, aby zachowali czujność, gdy osoba w rozmowie telefonicznej podaje się za członka rodziny i prosi o pożyczenie pieniędzy. Najczęściej oszuści podający się za wnuczka bądź syna twierdzą, że mieli wypadek, muszą zapłacić ratę w banku, są chorzy, bądź mają ciężką sytuację rodzinną. W ostatnim czasie odnotowaliśmy na terenie województwa warmińsko - mazurskiego kolejne dwa tego typu oszustwa. Ofiarami, są osoby w podeszłym wieku.

 16.07.2012 - Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru

Policjanci i kilka jednostek straży pożarnej pracowali na miejscu pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Lisy w powiecie piskim. Pożar wybuchł w nocy w jednym z pomieszczeń na poddaszu. W pożarze nikt nie ucierpiał. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Nie wyklucza się podpalenia.  

 16.07.2012 - Policjanci uratowali tonących kajakarzy

Policyjni wodniacy z komisariatu w Rucianem Nida w trakcie służby na jeziorze Nidzkim wyciągnęli z wody dwóch tonących 19-latków. Jak się okazało mężczyźni pływali kajakiem a gdy ten się przewrócił, wpadli do wody. Obaj nie mieli kapoków i byli pijani. Gdyby nie pomoc policjantów  przygoda kajakarzy mogła zakończyć się tragicznie.   

 16.07.2012 - Na trasie K-63 spłonął motocykl i auto

O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy dwóch aut i motocykla, które zderzyły się ze sobą na drodze krajowej K63, trasy Pisz – Jeże. W wyniku zderzenia motocykl i jedno z aut spłonęło. Kierowca motocykla z drobnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Do czasu usunięcia skutków kolizji, ruch na tym odcinku drogi był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

 

 15.07.2012 - Napadł na kobietę i zerwał z jej szyi łańcuszek.

Kara do 5-ciu lat pozbawienia wolności grozi Piotrowi Sz. 22-letniemu mieszkańcowi Pisza. Mężczyzna w miniony piątek na ul. Lipowej w Piszu, podbiegł do przechodzącej ulicą  kobiety i  szarpiąc za zawieszony na jej szyi złoty łańcuszek, zerwał go i uciekł.  Policjanci szybko ustalili dane mężczyzny, odzyskali skradziony przedmiot i zatrzymali sprawcę.

 13.07.2012 - KGP: "Bezpieczna woda"

Akcja „Bezpieczna Woda" jest nową inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowaną przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, ale stanowiącą również cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, jak i dla całego środowiska wodniackiego. materiał filmowy- człowiek nie korek po alkoholu tonie


 wyświetlono: 291-300 z 425 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-08-18
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 22
2. Wypadki drogowe: 4
    - ranni: 8
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 48
4. Nietrzeźwi kierowcy: 14
Ostatnia aktualizacja: 2014-08-18
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.